Seat Leon Cupra ST S&S 4Drive DSG !! 359 KM 470 Nm !! autaniszowe.pl

Marka
Seat
Model
Leon
Cena
109 999 PLN
Wersja
ver-2-0-tsi-cupra-s-s-4drive-dsg
Typ
Kombi
Rok produkcji
2018
Przebieg
75 340 km
Moc silnika
300 KM
Pojemność silnika
1984 cm3
Rodzaj paliwa
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Kolor
Biały
Liczba drzwi
5
Książka serwisowa
Tak

Opis

*** AUTA NISZOWE***

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych moją ofertą prezentowanego samochodu. Strona jak i profil na otomoto powstał z myślą o klientach, którzy chcą mieć jasną i rzetelną informację na temat produktu, którym się interesują. Biorę pełną odpowiedzialność za stan prawny, stan licznika oraz przeszłość blacharską każdego prezentowanego pojazdu. Każdym samochodem staram się przejechać możliwie dużo kilometrów po drogach o zróżnicowanej jakości, abym mógł Wam powiedzieć jak się zachowuje w różnych warunkach.

Każdą kolejną ofertą będę się starał udowodnić, że nie trzeba wydawać ogromnych sum pieniędzy, aby jeździć samochodem oryginalnym. Prawie każda marka ma w swojej ofercie coś, co jest godne uwagi. Marki, które szczególnie lubię to: Subaru, Volvo, Saab, Lexus- prawdopodobnie to tych pierwszych będzie w ogłoszeniach najwięcej.

Ważne:

Przed przyjazdem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny, ponieważ z racji prowadzonych prac przy samochodach część z nich może być poza adresem biura.

Możemy dostarczyć samochód pod Twój dom – zapytaj o szczegóły.

Posiadamy do zaoferowania bardzo fajny, krajowy egzemplarz Leona Cupry ST w wersji z napędem na 4-koła (4Driva). Auto od pierwszego właściciela, kupione we Wrocławiu, serwisowane do końca w ASO. Standardowo 2-litrowy silnik 2.0 TSI generuje w tym modelu równe 300 KM, ale ta sztuka została wzmocniona do 359 KM i 474 Nm w znanym wrocławskim warsztacie B.Tune. Nie dokonano żadnych modyfikacji mechanicznych, zmiany są więc bardzo łatwo odwracalne. Auto jest bezwypadkowe, wszystkie elementy nadwozia są w pierwszym lakierze. Co istotne w przypadku silników TSI wymiany oleju były wykonywane częściej niż zaleca producent tj. maksymalnie co 15.000 km (olej Millers). Dwa komplety kół (lato/zima) na felgach aluminiowych. Auto nie było eksploatowane na torze, a jedyna zmiana mechaniczna to lepsze tarcze i klocki lepiej odpowiadające osiągom tego modelu. Cupra nie wymaga żadnego wkładu.

Wybrane elementy wyposażenia:

-automatyczna, dwusprzęgłowa, skrzynia biegów DSG

– panoramiczny dach

– Android Auto

– Apple car

– adaptacyjne zawieszenie

– asystent pasa ruchu

– adaptacyjny tempomat

– system audio sygnowany przez Beats audio

– czujnik parkowania

– kamera cofania

– czujnik deszczu

– czujnik zmierzchu

oraz wiele innych…

Numer VIN podajemy tylko po rozmowie telefonicznej lub zapytaniu mailowym.

tel. 511 569 511 Bartosz

tel. 571 633 363 Piotr

tel. 571 633 600 Jakub

Możliwość zostawiania auta w rozliczeniu.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE FINANSOWANIE : LEASING / KREDYT

NA SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

WERYFIKACJA KREDYTOBIORCY DO 12 GODZIN

tel. 511 569 511 Bartosz

tel. 571 633 363 Piotr

tel. 571 633 600 Jakub

Wyposażenie

  • Active Lane Change Assistant
  • Active Lane Control Assistant
  • Android Auto
  • Antilock Brake System
  • Apple Carplay
  • Armrest Front
  • Armrest Rear
  • Automatic Dimlight Activation
  • Bluetooth Interface
  • Child Seat Fixation
  • Cornering Headlights
  • Distribution Of Braking Force Electronically
  • Door Mirror Electrically Adjustable In General
  • Door Mirrors Electrically Foldable
  • Door Mirrors Heated
  • Driver Airbag
  • Electronic Controlled Suspension
  • Esp
  • Fog Lamps
  • Follow Me Home
  • Head Airbags Front
  • Hill Holder
  • Knee Airbag Passenger
  • Lane Control Assistant
  • Leather Steering Wheel
  • Led Daytime Running Lights
  • Led Rear Lights
  • Multi Functional Steering Wheel
  • Navigation System
  • No Accident
  • Passenger Airbag
  • Power Assisted Brakes
  • Power Steering
  • Power Windows Front
  • Power Windows Rear
  • Radio niefabryczne
  • Rain Sensor
  • Side Airbag Driver
  • Side Airbag Driver And Passenger
  • Soundsystem
  • Sport Seats Front
  • Sport Suspension
  • Sports Steering Wheel
  • Startstop System
  • Steering Wheel With Gear Switches
  • Steering Wheel With Radio Operation
  • Tinted Rear Windows
  • Traction Control
  • Tyre Pressure Control
  • Usb In
  • Windscreenwiper Other
  • Wireless Device Charging